Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
nadpis
Základnou filozofiou spoločnosti N-motor, s.r.o. je poskytovanie autorizovaných - komplexných predajných, popredajných a finančných služieb na vysokej kvalitatívnej úrovni zodpovedajúcej požiadavkám zákazníkov a štandardom značky FORD a MAZDA pre Nitriansky región. Veľkú časť obchodných aktivít spoločnosi predstavuje aj predaj originálnych náhradných dielov a príslušenstva značiek FORD, MAZDA, Jaguar Land Rover a Nissan.

 

Aktívne vykonávame služby spojené s výkupom a predajom jazdených vozidiel všetkých značiek. Klienti ktorí u nás kupujú autá, automaticky majú ponúknutú možnosť výkupu ich aktuálneho auta.

Tomu však predchádza história dnes už značky N-motor v našom regióne.

 

HISTÓRIA

Spoločnosť N-motor, s.r.o. vznikla v roku 1996 ako obchodná spoločnosť so zameraním na autorizovaný predaj, servis a opravy vozidiel značky NISSAN. V roku 2003 ambiciózne zakúpila budovu autoservisu s autosalónom na Drážovskej ceste 5 v Nitre a sídli tu dodnes. V roku 2005 sa jej podarilo potvrdiť svoju kvalitu na trhu získaním zmluvného a autorizovaného zastúpenia pre značku FORD na predajné a servisné služby pre Nitriansky región.

V nasledujúcich rokoch investovala do prestavby a modernizácie „Autosalónu FORD – NISSAN“. Výrazne rozšírila svoju činnosť napríklad o poskytovanie finančných služieb, najmä lízingov, finančných úverov, splátkového predaja a poistenia. Koncom roka 2010 rozšírila portfólio svojich vozidiel o ďalšiu značku – MAZDA a stala sa jej autorizovaným predajcom a servisom pre Nitriansky región. 

V priebehu roka 2011 a 2012, kedy sa prejavila na trhu recesia, spoločnosť urobila ďalšie strategické rozhodnutia a o.i. sa rozhodla odstúpiť od nevýhodnej zmluvy pre autorizované zastúpenie značky Nissan. Nakoľko však 19 rokov prinieslo aj značný počet spokojných zákazníkov, spoločnosť sa rozhodla, že servis ako aj predaj originálnych náhradných dielov značky Nissan bude svojim klientom poskytovať aj naďalej.

Veľkou oporou spoločnosti N-motor sú jeho dlhoroční zamestnanci. Určite treba spomenúť že viacej ako 15 zamestnancov má trvalý pracovný pomer dlhšie ako 10 rokov.  Z toho piati pracujú v N-motor dlhšie ako 15 rokov. Aj to svedčí o skúsenostiach a kvalitách našich servisných pracovníkov.


SÚČASNOSŤ

Pre klientov má spoločnosť k dispozícii množstvo predvádzacích áut na skúšobné jazdy i požičovňu vozidiel. Požičovňa umožňuje počas servisu poskytnúť náhradné vozidlá Mazda Mobility, resp. náhradné vozidlá Ford.

V dnešnej dobe segment populárnych SUV je v N-motore veľmi bohato zastúpený, čo je obrovskou výhodou pre zákazníkov a možnosť porovnania. Aktuálne dostupné sú pre skúšobné jazdy napríklad predvádzacie vozidlá Mazda: Mazda CX-3 a Mazda CX-5. Ford: Ford Kuga, v 4Q čakáme horúcu novinku Ford EDGE.

 

Disponujeme aj predvádzacími vozidlami Mazda2, Mazda3, Mazda6 a  od apríla aj nový model Mazda MX-5 Roadster. Vo Forde je škála predvádzacích modelov väčšia, lebo má širšie portfólio modelov až po úžitkové pracovné vozidlá Transit. Aktuálne sú veľmi vyhľadávané modely s inteligentným pohonom 4x4 Ford Mondeo, S-MAX a Galaxy.

Pre klientov servisu je tu zabezpečený bezplatný odvoz v rámci Nitry. Zaujímavou službou je predplatenie si služby poistného produktu na odťah pokazeného vozidla v rámci celého Slovenska vždy do servisu N-motor a súčasne odvezenie celej posádky domov. N-motor aj v rámci servisu /obhliadok, opravy/ poistných udalostí poskytuje kompletnú starostlivosť pre klientov na jednom mieste. Poskytujeme aj náhradné vozidlá rôznych kategórií. N-motor je tradične vidno aj na domácom Nitrianskom autosalóne. Aj tento rok rovnako ako posledné štyri roky bude vystavovať v prestížnom pavilóne „A“ a to v termíne 13.10. - 16.10.2016.

Tradične túto expozíciu navštevuje množstvo zákazníkov. Vieme sa pochváliť aj množstvom ocenení od importov Ford a Mazda za kvalitný predaj a servis v rámci celého Slovenska. Spoločnosť N-motor je aktívna aj v rámci podpory športu a kultúry so zameraním sa na podujatia v Nitrianskom regióne, viď archív našich podujatí na webe.

logo-N

N-motor zrealizoval v roku 2015 kompletnú rekonštrukciu showroomu MAZDA. Príďte sa aj Vy pozrieť ako dnes dýcha tou najmodernejšou technológiou a dizajnom.

V roku 2016 sme pre klientov obnovili aj showroom FORD, čím sme ukončili celú etapu modernizácie predajných priestorov N-motor.

 

BUDÚCNOSŤ

Spoločnosť N-motor má záujem o uspokojenie aj tých najnáročnejších motoristických zákazníkov v budúcnosti. Cieľom je modernizovať servis, rozširovať možnosti a kvalitu našich služieb so zameraním sa na spokojnosť klientov N-motor. Vo výhľade máme prístavbu modernej autoumyvárky a rozšírenie pracovných miest servisu.

 

Vitajte u nás, pekný deň.
Pozdravuje Vás personál N-motor.

logo

facebook-logo Ford.Nitra            facebook-logo Mazda.Nitra

N-motor, s.r.o., Drážovská cesta 5, 949 01 Nitra │ T 037 / 741 7363 │ E Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi. Na jej zobrazenie musíte mať zapnutý JavaScript. www.N-motor.sk infopult: 0914 Nmotor

podklad-bottom

 

"Kvalitné služby, profesionálny prístup a príjemné prostredie."


K naším hlavným činnostiam v súčasnosti patria:

  •     predaj nových vozidiel FORD, MAZDA
  •     predaj náhradných dielov a príslušenstva
  •     záručný a pozáručný servis
  •     pneuservis a uskladňovanie pneumatík
  •     výkup a predaj jazdených vozidiel
  •     prenájom vozidiel a strešných boxov
  •     finančné služby

 

Organizačná štruktúra:

Ing. Miroslav Dobiáš výkonný riaditeľ
Ing. Matúš Hrebík vedúci predaja vozidiel Ford
Marek Lacika predajca vozidiel Ford
Jaroslav Lehoťák vedúci predaja vozidiel Mazda
Ing. Jakub Vrána predajca vozidiel Mazda
   
Jozef Paulík
výkup a predaj - jazdené vozidlá
Marek Klačko vedúci predaja náhradných dielov a príslušenstva
Eva Stodolová hlavná ekonómka

 

Základnou fi

 lozofi

 ou spoločnosti N-motor, s.r.o. je poskytovanie autorizovaných -
komplexných predajných, popredajnýcha fi

 nančných služieb na vysokej kvalitatívnej
úrovni zodpovedajúcej požiadavkám zákazníkov a  štandardom značky FORD a
MAZDA pre Nitriansky región. Veľ kú časť obchodných aktivít spoločnosti predsta-
vuje aj predaj originálnych náhradných dielov a príslušenstva značiek FORD, MAZDA,
Jaguar Land Rover a Nissan.
Aktívne vykonávame služby spojené s výkupom a predajom jazdených vozidiel
všetkých značiek. Klienti ktorí u nás kupujú autá, automaticky majú ponúknutú
možnosť výkupu ich aktuálneho auta.
Tomu však predchádza história dnes už značky N-motor v našom regióne.
 Ford.Nitra
 Mazda.Nitra
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider